فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی

اجاره ماشین عروس و کرایه اتومبیل

اجاره خودرو لوکس برای عروسی

یکی از کارهایی که ایرانیان برای برگذاری مجالس عروسی می کنند اجاره ماشین عروس و تزئین ماشین عروس است این کار اغلب با گل آرایی صورت میگرد . امروزه اکثرا افراد ماشین های دلخواه را برای یک شب کرایه میکنند و باعث تنوع میشوند افردای که نیز برای خرید ماشین خود  سرمایه کافی ندارند کرایه ماشین عروس بهترین روش است .با توجه که امروزه اکثرا وسیله ها ی سنتی و قدیمی مد شده است و اکثرا برای یاد اوری زمان های گذشته که حس و حال ما را بهتر میکند  برای ماشین عروسی از مدل های قدیمی استفاده می کنیم که از لحاظ فرهنگی نیز بسیار خوب است این نوع ماشین ها برای استفاده ی شخصی و روزانه مناسب نیست و اکثرا این ماشین ها کرایه ای هستند ما با در اختیار دادن انواع ماشین های قدمی مثل فولوکس ماشین فرحان ماشین کلاسیک فرحان و ... انتخاب را برای شما راحت تر کرده ایم . البته نیز برای قشری از افراد نیز که میخواهند مراسم خود را تجملاتی تر برگذار کنند ماشین های مدرن نیز در گالری خود داریم که برای استفاده از ماشین عروس بسیار مناسب هستند . این مسئله کاملا سلیقه ای هست و هر شخص با توجه به سلیقه که دارد میتواند انتخابی مطابق سلیقه ی خود داشته باشند.

اجاره ماشین عروس

اجاره وکرایه ماشین عروس ارزان قیمت در تهران

هر عروسی همیشه مستلزم یک ماشین عروس زیبا و جذاب می‌باشد و معمولاً به دلیل حفظ زیبایی و جذابیت عروسی ماشین را گل‌آرایی می‌کنند که این همیشه سبب یک هزینه می‌شود و بعضاً با دادن این هزینه عملکرد درست را به چشم نمی‌بینند و این ممکن است براثر عدم اصولی تزیین کردن ماشین باشد و یا مدل خودرویی که گل‌آرایی شده است . با آنکه عروس و داماد اصرار دارند یک‌شب زیبا در کنار فامیل رقم بزنند باید قبل از هر کاری به فکر داشتن یک ماشین با مدل و گل‌آرایی اصولی باشند این نکاتی که گفته شد مربوط به کسانی است که ماشین دارند و یا به نحوه دیگر مالک ماشین می‌باشد و اما کسانی که مالک ماشین نیستند می‌توانند و به شرکت‌هایی که انواع خودرو را بسته به شرایط مختلف و به مدت‌های کوتاه یا طولانی در اختیار افراد قرار می‌دهند مراجعه کنند و به این کار رنت یا اجاره ماشین عروس گفته می‌شود.

کرایه ماشین عروس در تهران با قیمت ارزان

شرکت‌های اجاره ماشین

بعضی از آن‌هایی که ماشین ندارند برای ایجاد یک خاطره جذاب و به‌یادماندنی در شب عروسی اقدام به خرید ماشین می‌کنند درحالی‌که می‌توان بدون انجام این کار با اجاره خودرو از شرکت‌های معتبر این هزینه‌های زیاد جلوگیری کرد این شرکت‌ها امروزه در اینترنت به‌وفور یافت می‌شوند و هرکدام دارای یک سایت معتبر جهت عقد قرارداد و رزرو ماشین می‌باشند این شرکت‌ها به‌جز اجاره انواع خودرو در تلاش‌اند تا نیازهای جانبی افراد از قبیل تعبیه ردیاب, وسایل سرگرمی کودکان, تجهیزات اتومبیل و … را برای افراد فراهم کنند و اجاره خودرو مانند سایر کارها دستخوش یک مقطع زمانی بسیار قدیم قرارگرفته است و شاید سؤال پیش بیاید که مگر در قدیم از ماشین استفاده می‌شده است و یا... برای جواب این سؤال باید گفته شود که اجاره خودرو به زمان‌های دور بازمی‌گردد اما قبل‌تر از آن نیز مردم اسب‌ها, درشکه‌ها و دیگر وسایلی را که در آن زمان وسایل نقلیه محسوب می‌شد, در اختیار افراد دیگر قرار داده و از آن‌ها کرایه دریافت می‌کردند.

کرایه اتومبیل برای مجالس عروسی بدون چک

کمپانی‌های تولیدکننده خودرو چه در داخل کشور و چه در خارج کشور با عقد قرا داد و به‌صورت کاملاً قانونی به‌صورت شرایطی درخواست مشارکت شرکت‌ها را پذیرفته و شرکت‌ها پس از مشارکت و تهیه انواع اتومبیل از این کمپانی‌ها, سود حاصل از کرایه خودرو را به‌صورت درصدی بین خود و کمپانی تولیدکننده تقسیم می‌کنندمعمولاً خودروهایی که برای کرایه دادن خریداری می‌شود نسبت به سایر ماشین‌ها از امتیازات و تفکیک‌هایی برخوردار هستند و این تفکیک‌ها در کشور ما با شماره بندی و المان‌های شرکت همراه است در برخی از کشورها خودروهای اجاره‌ای با شماره پلاک‌های مشخصی عرضه می‌شوند که برای افراد دیگر قابل‌تشخیص باشد که این خودرو به‌ صورت اجاره‌ای در اختیار آن راننده قرارگرفته است.

اتومبیل کرایه ای برای مجالس عروسی

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده

کارت شناسایی معتبر ملی

گواهینامه

برای خودروهای گران‌قیمت وجه نقد و برای خودروهای ارزان‌تر چک.

امضاء قرارداد.

شرایط لازم برای اجاره خودرو:

ــ تعیین تعداد روزهای اجاره در قرارداد.

ــ تعیین حداکثر کیلومتر طی شده توسط خودرو در هرروز.

ــ سپردن درصدی از ارزش نقدی خودرو به‌عنوان ودیعه به موجر (اجاره دهنده) تا زمان استعلام خلافی.

اجاره-ماشین-عروس