فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی

ظروف کرایه ای را از کجاها و با چه قیمتی میتوان تهیه کرد؟یکی از دغدغه های هنگام عروسی مربوط به کرایه کردن ظروف برای عروسی و یا عقد ودر سایر مراسمات تشریفاتی می باشد

 بیشتر هنگام کرایه کردن آن از نوع ظروف جنس ظروف و حتی قیمت و نرخ روزانه آن اطلاعات موثقی نداریم با دنبال کردن این مقاله می توانید سوالات خود را پاسخ جامع دهید.

 

مناطق کرایه دهندگان ظروف:

ــ تهران (نواحي شمال, جنوب, شرق, غرب, مركز)

ــ اصفهان (نواحي شمال, جنوب, شرق, غرب, مركز)

ــ البرز (نواحي كرج مركز, عظيميه, گوهر دشت, جهانشهر, باغستان, گلشهر, مهرشهر, حصارك, محمدشهر, فرديس, انديشه, هشتگرد, گرمدره)

 

توضیحات ظروف کرایه ای:

 بیشتر افراد فکر میکنند که فقط برای عروسی میتوانند ظروف کرایه کنند درحالی که خیلی از

شرکت های علاوه بر ظروف:

 

ــ ماشین عروس

ــ مکان عروسی

ــ میز وصندلی

ــ و... کرایه میدهند و بیشتر شرکت ها طرف قرارداد با نهاد های دولتی دارند، آماده سرویس دهی مطلوب از قبیل کرایه ظروف، صندلی های به روز، انواع سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس پذیرایی و شام وغیره برای مجالس، مراسم، جشن ها، همایش، افتتاحیه ها و تشریفات عروسی و ... به کلیه نقاط می باشند.

 

هزينه و روش پرداخت:

 

در خصوص قیمت های ظروف کرایه ای گاها افراد سود جو کلاهبرداری میکنند و چند برابر نرخ تنظیم شده با اماکن دولتی از طرف کرایه گیرنده میگیرند و بهتر است قبل از کرایه کردن ظروف و سایر ... از اماکن ها نرخ تعیین شده را بگیریم و مطابق زمان قراردادی با شرکت ها و... هزینه تعرفه آن را بپردازیم و نکته هم آن که در هنکام کرایه کردن باید نسبت به زمان کرایه کردن ظروف حتما توافقاتی صورت گیرد و تمامي قيمت ها براي يك روز مي باشد و هزينه حمل ونقل وهمچنين كارگر جداگانه بر اساس باربري محاسبه مي شود.

 

 

اجاره سه روزه ظروف کرایه ای:

 

نرخ تعرفه کرایه کردن ظروف بر مبنای روز می باشد و فرد در هنگام کرایه کردت باید بر مبنای روز هزینه ظروف را بپردازد در صورت اجاره بيش از 3 روز هزينه حمل ونقل رايگان محاسبه مي شود. قيمت نهايي بر اساس خدمات مورد نياز شما محاسبه و در انتها نمايش داده مي شود. شما مي توانيد حين ثبت درخواست و يا بعد از ثبت آن به صورت آنلاين و يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد. حداقل وسایل درخواستی 10 عدد است.

 

کرایه ظروف و صندلی شامل:

ظروف کرایه ای از جمله ظروف سیلور و چینی

ظروف برای کرایه سرویس قاشق و چنگال اشرافی

كرايه انواع ميز: سوآرز (ايستاده)، ميز غذا مستطيل، ميز گرد شش و هشت نفره، ميزعسلي ثابت وتلسكوپي، عسلي و غذاخوري گرد و مستطيل با رو ميزي هاي شيك

 

سيستم گرمايشي:

 بخاري گازي كپسولي و انرژي بزرگ

سيستم سرمايشي:

آبسرد كن، كولر گازي، آبي، پنكه

کرایه سماور برقی، جا لباسی، جای بروشور و ...

کرایه محصولات سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی مجالس (مبلمان، صندلی چوبی، صندلی VIP و ظروف کامل پذیرایی، شام و سرویس پارچه ای ساتن، حریر، تافته)

 

میز:

ازجمله مهم‌ترین وسیله کرایه‌ای مربوطه میز می‌باشد و ابعاد آن بستگی به استفاده‌کنندگان دارد و قبل از اینکه اقدام به کرایه ظروف کنید بهتر است نسبت به ابعاد و اندازه میزها برای صرف شام عروسی و... توجه لازم به عمل آید و بسته به نوع مراسمی که در نظر دارید برگزار کنید باید رنگ و جنس میز را انتخاب کنید و نکته، تأکیدی اینکه اجاره‌ی میز ضروری به نظر می‌رسد.

 

 

انواع میزها بنا بر سلیقه‌ی شما، مناسب مراسم باشد در یک مثال برای مراسم‌های غیررسمی خود اجاره‌ی میزهای کافه مناسب خواهد بود. چنانچه قصد دارید در مراسم خود نوشیدنی نیز سِرو کنید، اجاره‌ی یک بوفه و یا یک میز کنسول انتخابی منطقی خواهد بود.

 

 

نکته:

درواقع تمام وسایل کرایه‌ای با چند هدف عرضه می‌شود و مهم‌ترین هدف آن برگزاری عروسی مجلل و آبرومند در هزینه کمتری می‌باشد چنانچه می‌خواهید مراسم شما خاطره‌انگیز باشد، رومیزی‌های سفارشی و دکورهای نفیس به شما کمک می‌کند تأثیر ماندگاری بر روی میهمانان خود بگذارید. اجاره‌ی رومیزی‌های نفیس می‌تواند به‌عنوان ابزاری فوق‌العاده برای سفارشی‌سازی ظاهر میز‌های شما مورداستفاده قرارگرفته و منجر به تقویت جو محیط گردد.

ظورف-کرایه-ای