فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی
صفحه اصلی رعایت این نکات برای انتخاب و کرایه باغ تالار عروسی ضروری است

رعایت این نکات برای انتخاب و کرایه باغ تالار عروسی ضروری است

نکاتی که برای انتخاب تالار عروسی باید توجه کرد؟

 

جایگاه عروس و داماد

 

زیبا بودن جایگاه عروس و داماد باید زیبا تر جاهای دیگر باشد ونور پردازی خوبی داشته باشد زیرا عکس ها ی خانوادگی معمولا در این قسمت گرفته میشود .

تالار

قیمت و کیفیت غذا

یکی از مسائلی که در ایران برای مهمانان اهمیت زیادی دارد مبحث غذا است و برای برگذاری مجلس عروسی ابرومندانه باید غذا کیفیت مناسب داشته باشد  . اکثرا برای تجملاتی کردن مراسم هزینه های گزافی صرف میکنند و غذا به صورت سلف سرویس است در این صورت غذای زیادی به هدر می رود و بنظر خود من لزومی به این کار نیست . زیرا   باعث به هم ریخته شدن  مجلس هم می شود .

سقف بلند تالار  

سقف تالار عروسی نیز از نکاتی است که هنگام کرایه تالار عروسی باید به ان توجه کرد سقف تالار باید از سقف های معمولی بلند تر باشد این مسئله به مجلل تر شدن تالار می شود .

دیجی و خواننده

برای گرم شدن مجلس و خوش گذشتن به میهمانان باید دیجی خوب خوش صدا و نسبتا معروفی برای مراسم در نظر گرفت اگر از دیجی تالار را پسند نکردید دیجی دیگری برای این شب مهم بیاورید .

 داشتن سالن عقد مجزا

برای عروس داماد هایی که مراسم عقد و عروسی ان ها در یک شب برگزار می شود بهتر است تالاری را انتخاب کنند که سالن عقد مخصوص داشته باشند تا رفت و امد برای خودشان و میهمانان راحت شود .

تالار-عروسی

محوطه و پارکینگ تالار

بهتر است تالار عروسی دارای حیاط و پارکینگ مخصوص باشد هنگامی که عروس داماد از سالن خارج می شوند جا برای تجمع مهمانان ، اتش بازی و بدرقه ی عروس داماد باشد .

یکی از نکات دیگر برای راحتی میهمانان وجود پارکینگ مخصوص است تا مهمانان راحت تر باشند و امنیت خودرو ها تامین شود .

نزدیک بودن به منزل عروس و مادر عروس

 با توجه به شلوغ بودن کلان شهرها و ترافیک های شلوغ هرچه قدر تالار به منزل نزدیک باشد برای اجرای مراسم ها و رفت و امد مهمان ها به تالار عروسی مناسب تر خواهد بود.

 خدمه ی تمیز و اراسته

یکی از نکات خیلی مهم که برای انتخاب تالار عروسی مهم است خدمه ی تالار می باشد . خدمه ی تالار عروسی باید ظاهر خوب و اراسته داشته باشند و به موقع به میهمانان رسیدگی کنند و درخواست ان ها و نیاز هایشان را برطرف کنند . همچنین بهتر است لباس فرم داشته باشند . خدمه ی خوب با ادب و اراسته تاثیر به سزایی برای بهتر اجرا شدن مراسم دارد .

 و در اخر نکتن مهمی برای انتخاب تالار عروسی وجود دارد مثل : اتاق پرو برای بانوان که باید فضا برای اویز کردن لباس ها داشته باشد ، داشتن اتاق مخصوص برای شام عروس و داماد ، رویه میز ها ی تالار باید تمیز باشد ، صندلی میهمانان راحت باشد ، داشتن اسانسور برای افراد پیر خانواده ، ظرف شیک  برای سرو شام ، میوه گل ارایی مناسب ، ورودی خوب و داشتن راهنما برای ورود به سالن مورد نظر برای تالار هایی که چند سالنه هستند .

تالار عروسی بهتر است یا باغ تالار ؟

این مسئله یک چیز نسبی است که  سلیقه ای است و بستگی به شرایط دارند به طور مثال اگر جشن در فصل سرما باشد نمی شود از باغ تالار استفاده کرد نور پردازی باغ ها نسبت به تالار ها کمتر است و فیلم عروسی به وضوح فیلمی که در تالار عروسی باشد نخواهد بود .

نکاتی که برای کرایه باغ تالار و تالار عروسی باید رعایت کرد
نکاتی که برای کرایه باغ تالار و تالار عروسی باید رعایت کرد

مطالب مرتبط با نیازمندیهای تالار عروسی

مضرات ظروف یکبار مصرف مواد سرطان زای پلیمری موجود در ظروف پلاستیکی  یکبار مصرف اگر دمای ان به 40 درجه برسد ا ...

به طور کلی گل یکی از مواردی است که وقتی هر انسانی با آن روبرو می شود به طور معمول به فضایی مطلوب و آرامش بخش فکر ...

کرایه ظروف اجارع متنوع ترین ظروف برای مجالس چرا هیچ مراسمی بدون ظروف  کامل نیست. ما انواع مختلفی از اجاره و ...

تالار یا خانه باغ‌هایی بسیار بزرگ می‌باشند که به‌منظور انجام عروسی و مراسمت مورداستفاده قرار می‌گیر ...

برگذاری مراسم عروسی در تالار عروسی بی نظیر عروسی حوادث مهمی در زندگی مردم است و به همین ترتیب، زوج ها اغلب حا ...