فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی
صفحه اصلی بهترین ظروف اجاره ای با طرح های مختلف

بهترین ظروف اجاره ای با طرح های مختلف

مضرات ظروف یکبار مصرف

مواد سرطان زای پلیمری موجود در ظروف پلاستیکی  یکبار مصرف اگر دمای ان به 40 درجه برسد ازاد می شود و با غذا چایی و هرموادی که درون ظرف یکبار مصرف است ترکیب می شود .  و ظروفی که جنس ان مثل فویل است از گاز هگزان درست می شود که در دمای 160 درجه ازاد میشود . دمای غدا هم 200 درجه است که مسلما گاز با هگران ترکیب می شود و سر درد به همراه خواهد داشت . امروزه در بیشتر مراسم ها از ظروف یکبار مصرف برای پذیرایی مهمان ها در مراسم ها استفاده می شود که گزینه ی مناسبی نیست بهتر است به جای خرید این ظروف ، از ظروف کرایه ای استفاده کنیم . ظروف کرایه ای هم برای پذیرایی مهمان ها گزینه ی مناسبی هست و هم به سلامتی کمک می کند . استفاده از ظروف  کرایه ای جایگزین خوبی برای پذیرایی در مجالس مهم است .ظروف کرایه ای

 

تجزیه ظروف پلاستیکی زمان بر است و وجود او در طبیعت مضرات زیادی برای طبیعت دارد . دفع این مواد بیشتر از 1000 سال طول می کشد . بطری های شیشه ای قابل بازیافت هستند ولی بهتر است بدانید که ظروف پلاستیکی بازیافت نمی شود .

کمک به محیط زیست

محیط زیست کشور در خطر است و همین طور بی رویه دچار تولید است . باید اقدامی در جهت کمتر شدن تولیدات ظروف یکبار مصرف است . جالب است بدانید تولید این ظروف استاندارد و مجوز خاصی ندارد و بیشتر از 5000  تولیدی ظروف یکبار مصرف در ایران وجود دارد . یکی از مواردی که ذکر کردیم در مجالس ها ا ظروف شیشه ای چینی و ارکپال استفاده کنید شاید بگویید که تهیه این مقدار زیاد ظروف کار دشواری است و در منزل ها وجود ندارد شما می توانید با مراکز ظروف اجاره ای مراجعه کنید و هر مقدار ظرفی که می خواهید کرایه کنید . در گذشته ها که ظروف یکبار مصرف در بازار گسترده نبود برای برگذاری مراسم ها  از ظروف اجاره ای استفاده می کردند .

ظروف کرایه ای جایگزین خوبی برای ظروف پلاستیکی یکبار مصرف
ظروف کرایه ای جایگزین خوبی برای ظروف پلاستیکی یکبار مصرف

مطالب مرتبط با نیازمندیهای تالار عروسی

یکی از زیباترین لحظه‌های مربوط هر خانمی، پوشیدن لباس عروس می‌باشد با توجه به‌پیش آمد این فرصت سعی دار ...

به طور کلی گل یکی از مواردی است که وقتی هر انسانی با آن روبرو می شود به طور معمول به فضایی مطلوب و آرامش بخش فکر ...

شاید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های عروس و داماد انتخاب باغ یا تالار برای برگزاری مراسم خوداست. با توجه به هز ...

تالار عروسی به عنوان یک مکانی که عروس داماد جشن ازدواج خودرا برای شروع زندگی در آن برگزار میکنند باید از جذابی ...

کرایه ظروف اجارع متنوع ترین ظروف برای مجالس چرا هیچ مراسمی بدون ظروف  کامل نیست. ما انواع مختلفی از اجاره و ...