فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی

دسته بندی های ما

تشریفات مجالس رویال، روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/06 بازدید : 73

مدیریت تشریفات مجالس رویال

: تهران - تهران - میرداماد

0919-8265668 :

متن آگهی تشریفات مجالس رویال، روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای تالار عروسی مشاهده کنید.

تشریفات مجالس رویال، روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا:

انسانها برای خوشبخت بودن آفریده شده اند ، پاسكال معتقد است یك زندگی را وقتی می توان با خوشبختی قرین دانست كه آغازش با عشق باشد.

ازدواج و زندگی مشترک عمیق ترین، زیباترین، طبیعی ترین و بهترین روابط انسانی است که برای خوشبخت بودن انسانها به آن نیاز دارند, که یکی از مهمترین پارامتر های آن تشریفات مجالس عروسی و خدمات برگزاری مجالس عروسی می باشد.

گروه اجرایی تشریفات مجالس عروسی رویال بر اساس پژوهش های بعمل آمده به این نکته اشاره دارد که پروفسور رابرت پوتنام محقق و استاد دانشگاه هاروارد می گوید یکی از موارد شاد بودن و خوشبختی انسان داشتن روابط قوی خانوادگی و ازدواج موفق است.
این محقق بر این باور است که انسان ذاتا موجودی اجتماعی خلق شده و احساس درونی کسب و ابراز محبت به دیگران در او وجود دارد، بنابراین با داشتن چنین روابطی احساس سبکی و شاد بودن به فرد دست می دهد.

همچنین دكتر استیونز می گوید: داشتن روابط دوستانه با همسر، مهم تر از زندگی مشترك است. برگزاری جشن تولد و میهمانی های خانوادگی و جشن عروسی بسیار به این امر کمک می نماید.
براساس یافته حاصل از پژوهش های اجتماعی فراگیر در آمریكا (US General Social Survey) در ماه فوریه 2012عوامل اصلی شادمانی به ترتیب اهمیت عبارت اند از: روابط عاطفی و محبت آمیز همراه با عشق خانوادگی، موفقیت های مالی، شغل، روابط اجتماعی و سلامت جسمانی.

در كنار این عوامل می توان به ارزش های شخصی و آزادی نیز اشاره كرد. دكتر استیونز با استناد به این تحقیق زمان بر و نیز طرح اسلوف، ادعا می كند كه احساس شادمانی، حاصل عوامل جسمانی، روابط محبت آمیز با دیگران و فراگیری شیوه های مثبت سازماندهی افكار است. او در این خصوص می گوید: شاد بودن مستلزم اهمیت دادن به روابط عاطفی با همسر و خانواده و داشتن صبر است. دكتر استیونز همچنین توصیه می كند كه علاوه بر همسر و خانواده حتی به غریبه ها لبخند بزنیم و به نشانه احترام، سری تكان بدهیم.

تشریفات مجالس رویال مجری تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس مدرن و میهمانیهای ویژه با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا, سرفصل جدیدی از خوشبختی را برای شما خواهد گشود.

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس