فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی

دسته بندی های ما

تشریفات سروش قیطریه، انجام صفر تاصد خدمات پذیرایی شما عزیزان

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/06 بازدید : 90

مهدی امینی

: تهران - تهران - قیطریه

0912-8482849 :

021-26652173 :

mehdi_a_sh@yahoo.com :

tashrifat_soroosh :

tashrifat_soroosh :

متن آگهی تشریفات سروش قیطریه، انجام صفر تاصد خدمات پذیرایی شما عزیزان در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای تالار عروسی مشاهده کنید.

تشریفات سروش قیطریه، انجام صفر تاصد خدمات پذیرایی شما عزیزان:

روزعروسی برای هر کسی جزو خاطره انگیز ترین روز هاست. در این روز همه چیز باید به بهترین نحو برگزار شود. یکی از مهم ترین چیزهایی که به برگزاری یک مهمونی عروسی خوب و خاطره انگیز کمک می کند دکوراسیون باغ و یا تالاری است که می خواهید جشن خود را در آن برگزار کنید. وقتی درباره دکوراسیون تالار یا باغ عروسی فکر می کنید، می بایست مسایل زیادی را در نظر بگیرید مسائلی از قبیل ،انتخاب رنگ مناسب برای رومیزی ها، چیدن میزها کنار هم، انتخاب صندلی های مناسب، گل ها و گلدان هایی هماهنگ با میز و صندلی ها . اگر شما هم در صدد تدارک مراسم عروسی خود هستید با ما همراه باشید تا با هم ایده های هیجان انگیزی را برای شما فراهم سازیم.تشریفات و مجموعه ازسالنها.

مجموعه ای از تشریفات و سالنهای اختصاصی ما در اختیار شما برای برگزاری مراسم و جشنها و ولیمه و مراسم بعد تالاری در همه نقاط شهر.سالنها در مناطق نیاوران و پونک و وشهرک راه اهن و تجریش و رسالت و نازی آباد و هر کجا که به سلیقه و بودجه شما باشد. سالنها بسیار زیبا مخصوص مراسمها و کلیه خدمات پذیرایی با امنیت کامل و قیمت مناسب آماده برگزاری مراسم شما عزیزان میباشد.تمام خدمات پذیرایی صفر تاصد مراسم شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت همراهی خواهیم کرد.

منوی شام (باقالی پلو و زرشک پلو و مرصع و انواع پلو ها و خورش ها و انواع کباب ها بسته به انتخاب و انواع دسر و سالاد و بره و بوقلمون و ماهی شیر و میگو و غیر…. )
دی جی با لوازم کامل و حرفه ای و اجرای هماهنگ با مراسم شما.
سفره خانه سنتی با سرو چای و قلیان.حتی قابل انتقال به محل مراسم شما عزیزان.گل آرایی و دیزاین کامل .

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس