فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی

دسته بندی های ما

خدمات مجالس و تشریفات آریا، با دو شعبه در غرب و شمال تهران

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/18 بازدید : 70

مدیریت تشریفات آریا

: تهران - تهران - با دو شعبه در سعادت آباد و اندرزگو در تهران

0912-3975391 :

021-88581608 :

Tashrifataria :

متن آگهی خدمات مجالس و تشریفات آریا، با دو شعبه در غرب و شمال تهران در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای تالار عروسی مشاهده کنید.

خدمات مجالس و تشریفات آریا، با دو شعبه در غرب و شمال تهران:

امروز جهت برگزاری مراسم عروسی بصورت کاملا شیک و لاکچری یک موسسه خدمات مجالس با دو شعبه در غرب و شمال تهران را به شما معرفی کنیم . مجموعه تشریفات آریا با بیش از 50 مورد باغ و تالار اختصاصی در تهران ، کرج و حومه توانسته تنوع سلایق شما عزیزان را در انتخاب محل برگزاری تامین کرده و با دیزاین های متفاوت و بروز در اجرای مراسم ها تنوع را در سطوح مختلف به نمایش بگذارد.

تشریفات آریا در طی سال های اخیر اقدام به تعلیم و برگزینی مهمانداران ویژه و متخصص در امر پذیرایی و تشکیل تیم های منتخب از فارغ التحصیلان رشته های جهانگردی و هتل داری نموده است که ضمن برخورداری از ظاهری اراسته و پوشش یکپارچه و میاگین سنی 20 تا 25 سال بتواندخدمات رسانی در طول مراسم را در سطح بالایی انجام دهند. بزرگ تشریفات آریا طراح و مجری مجلل ترین مراسم ها و میهمانیها میباشد .

این تشریفات معروف تهران شبی بیاد ماندنی و رویایی را در کنار خانواده خود را با دیزاین های اختصاصی و منوهای متنوع متناسب با بودجه شما فراهم می آورد . معرفی باغ تالارها و سالن های پذیرایی نزدیک تهران و مشاوره های تخصصی در زمینه انتخاب غذا ، گل آرایی و تزیینات داخلی تالار از امتیازات خوب تشریفات آریا در سعادت آباد تهران است

باغ اختصاصی تشریفات آریا با جدیدترین دیزاین ها و دکوراسیون الهام گرفته از جشن های لوکس اروپایی یک شب به یک شب باشکوه در خاطره ها ثبت خواهد کرد .
اگر دنبال تشریفات مجالس ارزان قیمت هستید که کنار هزینه مناسب کیفیت مطلوبی ارائه دهد پیشنهاد ما ، منوی تخفیف دار تشریفات آریا برای زوج های جوان ایرانی است.

قیمت اجاره باغ برای عروسی برای تابستان از۲ میلیون تومان است که شامل لیست کاملی از شیک ترین باغ های لوکس و تشریفاتی گرمدره ، احمد آباد مستوفی ، جاده مخصوص تهران کرج ، شهریار ، فیروز بهرام ، محمد شهر و ... میشود ..... منو قیمت غذا و پذیرایی پایه نفری ۶۰۰۰۰ و ۷۰۰۰۰ شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و خدمات جانبی پذیرایی میباشد

کترینگ تشریفات آریا با آشپرخانه صنعتی و کاملا بهداشتی با نظارت مستقیم مدیریت و استفاده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه غذایی ، لذیذ ترین و با کیفیت ترین غذا را برای شام عروسی سرو میکنند . سر آشپزان مجرب مسلط به پخت و پز غذاهای ایرانی و فرنگی و جدیدترین مدل های دیزاین هر سلیقه ای را راضی میکند .

تعهد و تضمیت کیفیت تشریفات عروسی آریا :
برای عقد قرارداد اول به مراسم تست بروید و بعد از حصول اطمینان از کیفیت غذا و پذیرایی با مبلغ جزئی قرارداد خود را نهایی کنید
این تشریفات معتبر جهت اعتماد سازی ، تسویه حساب نهایی را بعد از اجرای کامل مراسم دریافت میکند

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس