فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی

دسته بندی های ما

خدمات مجالس اسپادانا، ارائه خدمات و برگزاری باشکوه مجالس

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/19 بازدید : 99

مدیریت خدمات مجالس اسپادانا

: تهران - تهران - جنت آباد مرکزی (بین بزرگراه همت و نیایش) – ابتدای خیابان شهید مخبری- پلاک ۳۲۴- واحد ۱۴

0912-2140870 :

021-46040849 :

tashrifatspadana :

متن آگهی خدمات مجالس اسپادانا، ارائه خدمات و برگزاری باشکوه مجالس در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای تالار عروسی مشاهده کنید.

خدمات مجالس اسپادانا، ارائه خدمات و برگزاری باشکوه مجالس:

بدون شک مراسم جشن ازدواج یکی از حساسترین و مهمترین وقایعی است که در طول زندگی هر شخص اتفاق می افتد و هر دختر و پسری و والدین آنها برای این رویداد مهم رویاهای زیبایی را در ذهن خود از پیش پرورانده اند و آرزو دارند که این مراسم هرچه با شکوهتر در یک محیط دنج، آرام، زیبا و مجلل با تشريفات و پذيرايي بسيار ايده آل برگزار شود تا نقطه آغازي باشد با خاطره ای شیرین برای آغاز یک زندگی مشترک و البته در پناه یزدان متعال

تجربه نشان داده که غالباً استرسها و هیجانات ناشی از داشتن یک مراسم مجلل و با شکوه باعث عجله در تصمیم گیری و سپردن این امر خطیر به اشخاص و یا موسساتی میشود که شاید قابلیت و توان اجرای یک مراسم آبرومندانه در حد انتظار و خواسته های میزبانان عزیز را نداشته باشند لذا عقد قرارداد و سپردن این خصوص به یک موسسه توانمند و متعهد در اجرا نیازمند دقت و تامل بسیار می باشد

موسسه تشریفات و خدمات مجالس اسپادانا به مدیریت مهندس بی باک با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان در زمینه تشریفات مجالس مفتخر است در یک شب به یاد ماندنی میزبان شما سروران گرامی باشد

“صداقت در گفتار و عمل شعار ماست”.

تشریفات مجالس:
تشریفات اسپادانا آماده ارائه خدمات مجالس و برگزاری هرچه با شکوه تر رویدادها و جشن های شما عزیران است. تشریفات مجالس اسپادانا افتخار دارد اعلام نماید هم اکنون با در اختیار داشتن بیش از ده ها سالن و باغ مدیریت برگزاری جشن را بر عهده داشته و تشریفات این رویدادها را بر عهده گرفته است.

برگزاری مراسم عروسی:
برگزاری مجالس با شکوه میراث ماست. تشریفات اسپادانا متخصص برگزاری باشکوه جشن های عروسی، نامزدی و … است. کلیه مجالسی که برگزاری آن به این موسسه واگذار شده است با بالاترین استانداردهای پذیرایی و با رعایت آداب و رسوم ویژه برگزاری مجالس با شکوه مدیریت و اجرا شده اند.

باغ عروسی:
انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات اسپادانا بسپارید تا دامنه گسترده ای از پیشنهادها را پیش روی خود ببینید. تشریفات اسپادانا با ارائه مشاوره، بهترین پیشنهادها را برای انتخاب باغ عروسی در اختیار شما قرار خواهد داد.

خدمات مجالس:
از بدو تاسیس خود با در پیش گرفتن اصول و معیارهای آداب پذیرایی و تشریفات توانسته است مجالس زیادی را به شکلی شایسته برگزار کند و ارائه دهنده خدمات مجالس در سطحی بالا باشد. این خدمات ویژه عموما در سطوح vipv-vvip-tvip-cip برگزار و ارائه میشود.

تشریفات عروسی:
روز عروسی روزیست فراموش نشدنی متعلق به شما، روزی که کنار هم عهد میبندید، روزی که همه افرادی را که دوستشان داریدکنار هم جمع میکنید. تشریفات مجالس عروسی اسپادانا با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر و مجلل شدن این روز میباشد.

برگزاری مراسم نامزدی:
در سالهای اخیر تمایل زوج های جوان به برگزاری مراسم عروسی خود در باغ تالار افزایش یافته است.به گونه ای که هم اکنون تعداد قابل توجهی از مراسم های عروسی در باغ تالار ها و یا باغ های عروسی خصوصی برگزار می گردد.

پکیج های پیشنهادی:
گروه تشریفاتی اسپادانا با داشتن دید حرفه ای و به روز و به کار گیری نیروهای مجرب در زمینه ارائه خدمات مجالس آمادگی دارد تا از ابتدای راه تا پایان مراسم ازدواج با ارائه مشاوره ای صحیح و حرفه ای در کنار شما عزیزان باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس