فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی

دسته بندی های ما

تشریفات دژاوو، با سال ها تجربه در امور سرویس دهی به مجالس

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/21 بازدید : 98

آقای چهارلنگ

: تهران - تهران - سعادت آباد- علامه جنوبی

0912-6546183 :

pouyan_ch :

tashrifatdejavu :

متن آگهی تشریفات دژاوو، با سال ها تجربه در امور سرویس دهی به مجالس در استان تهران و شهر تهران را در سایت مشاهده کنید.

تشریفات دژاوو، با سال ها تجربه در امور سرویس دهی به مجالس:

به انتخاب شایسته شما مفتخریم که در یک شب رویایی میزبان میهمانان گرامیتان باشیم. گروه تشریفات بین المللی دژاوو با سالهاتجربه در امور سرویس دهی به مجالس، مهمانی ها و همایش ها ،سمینارها،مجالس سفارت این امکان را برای مراجعه کنندگان محترم فراهم نموده است که کلیه خدمات مربوط به مراسم خود را یکجا مطابق با استاندارد های روز دنیا تهیه فرماید.

آرمان و هدف این برند مطرح رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا الهام از جدیدترین متد صنعت کیترینگ و اصول صحیح پذیرایی و ادغام آن با فرهنگ اصیل ایرانی می باشد. هدف و آرمان این مجموعه ، همواره رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا با الهام از آخرین متد روز دنیا و ادغام آن با سلیقه و فرهنگ اصیل ایرانی و همچنین گردآوری تیمی مجرب ، سبکی نوین را در اجرای مراسم خلق کرده تا پاسخ گوی اعتماد شما باشد.

امکانات تشریفات بین المللی دژاوو شامل باغ و سالن اختصاصی در تهران و حومه انواع سرویس پذیرایی ایرانی و فرنگی و همچنین آشپزخانه ای بی رقیب می باشد

بی شک مهمترین و تکرار نشدنی ترین روز زندگی هر زوج ، روز عروسی آنان است که همگان خواهان برگزاری بی عیب و نقص این روز می باشند . تشریفات بین المللی دژاوو با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر شدن و مجلل شدن این روز می باشد. تشریفات مجالس دژاوو با بهره گیری از آخرین متد پذیرایی و تشریفات عروسی افتخار خدمتگزاری شما عزیزان را دارد. گزیده ای از خدمات به شرح زیر است:

تهیه غذا با مرغوب ترین مواد اولیه همراه با مجرب ترین کادر پذیرایی
باغ تالار و ویلا های لوکس مجلل و اختصاصی
جدیدترین طراحی و تزیین سالنهای مراسم و دکوراسیون میز شام
بهترین کیفیت سرویس دهی با شیکترین ظرف های ایرانی و خارجی
تشریفات و خدمات مجالس دژاوو علاوه بر خدمات اصلی خود ، شما را در انتخاب آرایشگاه عروس و داماد ، لباس عروس و داماد ، دسته گل عروس ، ماشین عروس و کارت دعوت عروسی راهنمایی می کند.

ما حد اکثر سعی خود را انجام داده ایم که مجموعه ای از بهترین خدمات و برند ها را گرد آوریم تا هنگام مراجعه به گروه تشریفات بین المللی دژاوو نمونه ای از بهترین کار های موجود در ایران را رویت نمایید.

نمونه کار های ذکر شده در گروه تشریفات دژاوو صورت فیلم و عکس موجود است، که می توانید کلیه خدمات را از نزدیک مشاهده فرمایید.

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس