فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی

دسته بندی های ما

گروه تشریفات و خدمات مجالس ملکی، با دراختیار داشتن تیمی مجرب

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/21 بازدید : 223

شهرام ملکی

: تهران - تهران - بلوار میرداماد، خیابان حصاری (رازان جنوبی)

0912-3253494 :

021-26709759 :

Shahram@Maleki-Events.com :

TashrifatMaleki :

متن آگهی گروه تشریفات و خدمات مجالس ملکی، با دراختیار داشتن تیمی مجرب در استان تهران و شهر تهران را در سایت مشاهده کنید.

گروه تشریفات و خدمات مجالس ملکی، با دراختیار داشتن تیمی مجرب:

گروه تشریفات و خدمات مجالس ملکی، طراح و مجری مجالس از سال ۱۳۸۶ با نام برند ژینو، آغاز به کار نمود. این مجموعه هم اکنون با در اخنیار داشتن تیمی مجرب و موفق مفتخر است تا لحظات زیبای زندگی تان را زیباتر و به یاد ماندنی نماید.

گروه تشریفات ملکی در سال ۱۳۹۰ موفق به افتتحاح اولین آشپزخانه صنعتی خود با ظرفیت پخت استاندارد شد. که با گذشت زمان ظرفیت پخت آشپزخانه فعلی به ۵۰۰۰ غذا در روز ارتقا پیدا کرده است.

در کنار تمام موفقیت ها و پیشرفت قابل توجهی که در برگزاری جشن ها طی ابن دوران داشت. در سال ۱۳۹۱ شروع به برگزاری همایش و سمینارهای ارگانی و دولتی نمود که این مهم از جمله افتخارات این مجموعه به شمار می آید.

ما با داشتن آشپزخانه اختصاصی و تجهیزات بروز سعی در برگزاری جشن ها و مراسم با بالاترین کیفیت غذا در خدمت شما و میهمانان محترمتان هستیم. همچنین از مدرن ترین اکسسواری های موجود در دنیا با رعایت تمامی استانداردهای جهانی، زیباتیرین زراحی ها را به مشتریان ارائه می دهیم. لازم به ذکر است که در گروه تشریفات ملکی، هر ساله چندین بار نوع دیزاین و طراحی جشن ها طبق استانداردهای بین المللی تغییر میکند.

هدف ما احترام به مشتریان و رضایت شماست، و این مهم را میدانیم که در تمامی مراحل برگزاری مراسم، شما میهمانان عزیز ما هستید. و به خود می بالیم که ما را برای برگزاری جشن بهترین شب زندگیتان انتخاب نموده اید، این افتخار ماست.

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس