فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی

دسته بندی های ما

تشریفات و خدمات مجالس ثمین، مشاورین متخصص در زمینه تشریفات

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/29 بازدید : 134

قطبی

: تهران - تهران - سعادت آباد، بلوار فرحزاد ی، روبرو ی اریکه ایرانیان، کوچه عباس اناری، مجتمع تجاری اداری آریا، طبقه 2،

0919-4008075 :

021-88385343 :

متن آگهی تشریفات و خدمات مجالس ثمین، مشاورین متخصص در زمینه تشریفات در استان تهران و شهر تهران را در سایت مشاهده کنید.

تشریفات و خدمات مجالس ثمین، مشاورین متخصص در زمینه تشریفات :

★ تشریفات ثمین با داشتن کادر مشاورین متخصص در زمینه تشریفات عروسی میتواند مشاوره ای صحیح در این باره را به شما عرضه نماید.

★ درمنوهای تشریفات ثمین بخش های مختلف خدمات مجالس دسته بندی خاصی شده اند. به طوری که مشتریان تشریفات ثمین می توانند قیمت هر بخش را به صورت تفکیک شده در اختیار داشته باشند.

★ انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات ثمین بسپارید تا دامنه گسترده ای از پیشنهاد ها را پیش روی خود ببینید. انتخاب باغ عروسی با توجه به سلیقه، بودجه، تعداد میهمان و موقعیت مکانی مناسب یکی از عوامل بسیار موثر در برگزاری یک مجلس عروسی است که درتشریفات ثمین با ارائه مشاوره، بهترین پیشنهاد ها برای انتخاب باغ عروسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.‌

★تشریفات مجالس ثمین ضمن در اختیار داشتن باغ اختصاصی، به دلیل همکاری گسترده با بیش از 50 مورد باغ و سالن دیگر شرایطی را برای شما فراهم می کند تا گزینه های متعددی مناسب با سلیقه و بودجه خود برای انتخاب مکان برگزاری مراسم عروسی در اختیار داشته باشید.

★شما در بخشی میتوانید منوی غذایی دلخواه خدمات را با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه انتخاب نمایید.لازم به ذکر است طبخ غذاها در آشپزخانه اختصاصی تشریفات ثمین با باغ عروسی استفاده از مواد درجه یک از جمله برنج 100 % ایرانی،مرغ و گوشت گوسفندی تازه خدمات مجالس انجام می گیرد.

★پس از انتخاب باغ عروسی منوی غذایی برای تکمیل شدن خدمات مجالس روند باغ عروسی پذیرایی از میهمان نیاز به مواردی مانند: عروسی و شربت و ... در بخش پذیرایی باغ عروسی دارید انتخاب سرویس پذیرایی و نوع چیدمان که عواملی مانند سلیقه قیمت و داشتن هارمونی با مکان برگزای مراسم در آن موثر است، تاثیر به سزایی در کیفیت برگزاری خدمات مجالس دارد.

★برای زیبایی بخشیدن بیشتر و رویایی مجالس نمودن باغ عروسی فضای برگزاری مجلس شمع ارایی یکی از اصلی ترین مواردیست که درتشریفات ثمین جزء هدایای منوء باغ عروسی انتخابی می باشد.
★ مراسم آتش بازی جزء هیجان انگیز ترین و باشکوه ترین بخشها می باشد که در 4 مرحله (ورودی، کیک، شام و تانگو) باغ عروسی قابل اجراست.

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس