فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی

دسته بندی های ما

تشریفات مجالس کلاسیک،دارای باغ وتالار اختصاصی،آشپزخانه صنعتی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/04 بازدید : 62

مجید خانی

: تهران - تهران - جردن ، ارمغان شرقی ، شماره 1 ، واحد 15

0912-1276100 :

021-22059000 :

tashrifatclassic :

tashrifatkhani :

متن آگهی تشریفات مجالس کلاسیک،دارای باغ وتالار اختصاصی،آشپزخانه صنعتی در استان تهران و شهر تهران را در سایت مشاهده کنید.

تشریفات مجالس کلاسیک، دارای باغ و تالار اختصاصی و آشپزخانه صنعتی:

در فهرست بهترین گروه های تشریفات و خدمات مجلس تهران می توان نام تشریفات کلاسیک (خانی) را هم مشاهده کرد.این مجموعه از سال 1376با مدیریت آقای مجید خانی در زمینه تشریفات مجالس و اجرای مراسم های مختلف مثل سمینار،جشن عروسی و همایش های مختلف در محدوده خیابان جردن فعالیت می کنند.

خدمات مجالس خانی مجهز به آشپزخانه صنعتی با ظرفیت پخت روزانه 1200 نفروپرسنلی مجرب در زمینه پذیرایی و همچنین ظروف پذیرایی کاملا مجلل و تشریفاتی میباشند، که برای آرامش خاطر مشتریان خود باغ و سالن های اختصاصی و مکان های زیبا و جذابی را در قالب یک مجموعه کاملا اختصاصی جمع کرده اند.

خدمات تشریفات عروسی کلاسیک شامل سرو غذاهای ایرانی-فرنگی، گل آرایی،محوطه آرایی،آتش بازی،یخ خشک یا همان سیستم بخارآب تزئینی،میزعصرانه،میزکندی بار،میزکاپ کیک،آبشار شکلات،کافی شاپ، بار نسکافه،سفره خانه سنتی و سفره عقد می باشد،که تمام این امکانات تنوع بسیار بالایی دارند.
با در نظر گرفتن قیمت های برگزاری مراسم در موسسه تشریفات و خدمات عروسی کلاسیک میتوان گفت که این مجموعه تشریفاتی در کلاس لوکس سایت دوشیزه قرار میگیرد.

پرسنل پذیرایی:
پرسنل اموزش دیده و بسیار مجرب و مودب که تنها بصورت اختصاصی برای مجموعه کلاسیک مشغول بکارند . ضمنا پرسنل خارجی مخصوص خدمات خاص عروسی در اختیار داریم که مسلط به زبان انگلیسی هستند

گل آرایی:
گل آرایی شامل گل آرایی میز میهمان - محوطه - ورودی - میز شام - سفره عقد - میز شمع - ماشین عروس و ... میباشد .گلها از نظر رنگبندی و نوع آن تماما به سلیقه سفارش دهنده انجام میشود .

سفره خانه سنتی:
استقبال عموم از چای و قلیان در مراسم عروسی سبب شده که در جشنها از یک قسمت بعنوان فضای سفره خانه استفاده شود . در این قسمت میزهایی به شکل سنتی و از تعداد زیادی سماور های ذغالی و ظروف مسی مجسمه های سنتی و وسایل دکوری سنتی استفاده میشود پذیرایی سفره خانه سنتی چای - قلیان و تنقلات میباشد تنقلاتی شامل پولکی تخمه نبات خرما و ...

سفره عقد:
مجموعه کلاسیک دارای سفره های عقد متنوعی هست که شامل : سفره نقره - سفره پلکسی - سفره آینه (جدید ) سفره رز - سفره رویا و ... میباشد که عکسهای آن در قسمت گالری گذاشته شده اند .

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس