فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای تالار عروسی

دسته بندی های ما

تشریفات مجالس کلاسیک،دارای باغ وتالار اختصاصی،آشپزخانه صنعتی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/04 بازدید : 48

مجید خانی

: تهران - تهران - جردن ، ارمغان شرقی ، شماره 1 ، واحد 15

0912-1276100 :

021-22059000 :

tashrifatclassic :

tashrifatkhani :

متن آگهی تشریفات مجالس کلاسیک،دارای باغ وتالار اختصاصی،آشپزخانه صنعتی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای تالار عروسی مشاهده کنید.

تشریفات مجالس کلاسیک، دارای باغ و تالار اختصاصی و آشپزخانه صنعتی:

در فهرست بهترین گروه های تشریفات و خدمات مجلس تهران می توان نام تشریفات کلاسیک (خانی) را هم مشاهده کرد.این مجموعه از سال 1376با مدیریت آقای مجید خانی در زمینه تشریفات مجالس و اجرای مراسم های مختلف مثل سمینار،جشن عروسی و همایش های مختلف در محدوده خیابان جردن فعالیت می کنند.

خدمات مجالس خانی مجهز به آشپزخانه صنعتی با ظرفیت پخت روزانه 1200 نفروپرسنلی مجرب در زمینه پذیرایی و همچنین ظروف پذیرایی کاملا مجلل و تشریفاتی میباشند، که برای آرامش خاطر مشتریان خود باغ و سالن های اختصاصی و مکان های زیبا و جذابی را در قالب یک مجموعه کاملا اختصاصی جمع کرده اند.

خدمات تشریفات عروسی کلاسیک شامل سرو غذاهای ایرانی-فرنگی، گل آرایی،محوطه آرایی،آتش بازی،یخ خشک یا همان سیستم بخارآب تزئینی،میزعصرانه،میزکندی بار،میزکاپ کیک،آبشار شکلات،کافی شاپ، بار نسکافه،سفره خانه سنتی و سفره عقد می باشد،که تمام این امکانات تنوع بسیار بالایی دارند.
با در نظر گرفتن قیمت های برگزاری مراسم در موسسه تشریفات و خدمات عروسی کلاسیک میتوان گفت که این مجموعه تشریفاتی در کلاس لوکس سایت دوشیزه قرار میگیرد.

پرسنل پذیرایی:
پرسنل اموزش دیده و بسیار مجرب و مودب که تنها بصورت اختصاصی برای مجموعه کلاسیک مشغول بکارند . ضمنا پرسنل خارجی مخصوص خدمات خاص عروسی در اختیار داریم که مسلط به زبان انگلیسی هستند

گل آرایی:
گل آرایی شامل گل آرایی میز میهمان - محوطه - ورودی - میز شام - سفره عقد - میز شمع - ماشین عروس و ... میباشد .گلها از نظر رنگبندی و نوع آن تماما به سلیقه سفارش دهنده انجام میشود .

سفره خانه سنتی:
استقبال عموم از چای و قلیان در مراسم عروسی سبب شده که در جشنها از یک قسمت بعنوان فضای سفره خانه استفاده شود . در این قسمت میزهایی به شکل سنتی و از تعداد زیادی سماور های ذغالی و ظروف مسی مجسمه های سنتی و وسایل دکوری سنتی استفاده میشود پذیرایی سفره خانه سنتی چای - قلیان و تنقلات میباشد تنقلاتی شامل پولکی تخمه نبات خرما و ...

سفره عقد:
مجموعه کلاسیک دارای سفره های عقد متنوعی هست که شامل : سفره نقره - سفره پلکسی - سفره آینه (جدید ) سفره رز - سفره رویا و ... میباشد که عکسهای آن در قسمت گالری گذاشته شده اند .

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران

جدیدترین آگهی های تالار پذیرایی و خدمات مجالس در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تالار پذیرایی و خدمات مجالس